Pierwszy Sukces Południolandzkiej dyplomacji!


Praca MSZ Jaherysa von Razorin nie należy do łatwych. Wiele państw z uwagi na naszą wieloletnią izolacje z obawy przed ponownym jej zamknięciem boi się nawiązać z nią współpracę. Jednak po niecałym miesiącu pracy wreszcie udało mu się osiągnąć sukces.

Kanclerz i MSZ Królestwa Wunikunu Piotr Paweł udał się niedawno z wizytą do Pałacu Kanclerza, gdzie zaproponował nawiązanie stosunków dyplomatycznych:

Wasza Królewska Mość,
Jaśnie Oświecony Kanclerzu.
Ja, Piotr Paweł Kanclerz i Minister Spraw Zagranicznych Królestwa Wunikunu pragnę poprosić o nawiązanie współpracy międzynarodowej. Na dowód tego że jestem osobą za którą się podaje wręczam JO kanclerzowi List Uwierzytelniający. Proszę o jak najszybszą odpowiedź

W siedzibie kanclerza dyplomata spotkał się z MSZ Jaherysem von Razorinem, gdzie otrzymał pozytywną odpowiedź:

Miło nam jest poznać kolejne państwo w mikroświecie. Jesteśmy chętni do współpracy i nawiązania stosunków dyplomatycznych. W najbliższym czasie postaramy się wydać szerszej odpowiedzi.

Pierwszy krok ku odbudowy naszej pozycji w Mikroświecie jest już za nami. Pytanie tylko, czy von Razorin spocznie na laurach, czy będzie kontynuował swoją misje w rozsławianiu naszego Królestwa?


Podziel się wpisem

Twitter Delicious Facebook Digg Favorites More

Zostaw komentarz